Laukininkų filialas

Vyriausioji bibliotekininkė Regina Viršilienė
Tel.: (8 46) 326465

Darbo laikas

Laukininkų filialas įkurtas 1985 m. 2003 m. - modernizuotas. Biblioteka yra vietinis mikrorajono švietimo ir kultūros centras. Aptarnauja gyventojus nuo 15 metų. 2010 m. įdiegta LIBIS Skaitytojų aptarnavimo posistemė.

• Abonementas
  • Skaitykla
  • Viešo interneto prieiga

Ištekliai

• Universalus dokumentų fondas - 16,1 tūkst. vnt. per 12,3 tūkst. pav. dokumentų.
  • Kasmet prenumeruojama apie 22 pav. periodinių leidinių (lietuvių ir rusų k.).
  • Duomenų bazės.
  • Vartotojams sukurtos 4 kompiuterizuotos darbo vietos su interneto prieiga.

Paslaugos

Veiklos

Saviraiškos klubas „Kūrybos fabrikas“
Kiekvieną antradienį 17 val. Laukininkų filiale (Laukininkų g. 42, tel. 326465) vyksta įvairių rankdarbių pamokos, kur susitinkę įvairaus amžiaus, įvairių profesijų bendruomenės nariai kūrybiškai leidžia laisvalaikį. Užsiėmimų metu planuojamos veiklos: gaminti dirbinius iš šiaudų, megzti, nerti, velti veltinį, daryti įvairius papuošalus, rengti darbų parodas.

Nuotraukų galerija