Pempininkų biblioteka (su vaikų centru „Gerviukas“)

2017-11-14

Adresas: Taikos pr. 81A, LT-94114
Vedėja Inesa Atkočaitienė
Tel.: (8 46) 346301

Vaikų centras „Gerviukas“
Vyriausioji bibliotekininkė Aušrinė Sandaraitė
 Tel.: (8 46) 344604

Darbo laikas

Pempininkų filialas įkurtas 1974 m. 2004 m. - renovuotas ir modernizuotas. Tai didžiausias Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialas, aptarnaujantis įvairaus amžiaus gyventojus. 2010 m. įdiegta LIBIS Skaitytojų aptarnavimo posistemė. 2014 m. liepos 1 d. įkurta Vaikų centras, vaikų dokumentų fondas perkeltas iš Debreceno filialo. Įsakymas dėl Debreceno vaikų padalinio prijungimo prie Pempininkų filialo.

Suaugusiems (2 aukštas)

• Abonementas
  • Skaitykla
  • Informacinių technologijų kambarys (vieša interneto prieiga, audio-video aparatūra, namų kino sistema)

Vaikų centras „Gerviukas“ (1 aukštas)

• Abonementas
  • Skaitykla
  • Vieša interneto prieiga (2 kompiuteriai)

Ištekliai

Paslaugos

Veikla

Rankdarbių popietės
Kiekvieną ketvirtadienį 17 val. nemokami rankdarbių užsiėmimai su meistre Polina Noreikiene - puiki proga ne tik išmokti megzti, nerti ar daryti kitus rankdarbius, bet galimybė pasisemti naujų idėjų, pasidalyti savo patirtimi, turiningai ir maloniai praleisti laiką bendraminčių būrelyje. Pageidautina turėti savo priemones (siūlų, vąšelį/virbalus).

Pempininkų filialo paskyra Facebook socialiniame tinkle

Nuotraukų galerija