Skaitytojų aptarnavimo skyrius

Skyriaus vedėja Birutė Jakštienė
Tel.: (8 46) 314723

Darbo laikas

Skaitytojų aptarnavimo skyrius įsteigtas 1945 m. rugsėjo mėnesį. 2004 m. rugsėjo mėnesį įdiegta LIBIS Skaitytojų aptarnavimo posistemė. 2010 m. įdiegta bibliotekos skaitytojų savitarnos sistema: knygų apsaugos sistema (varteliai), savitarnos dokumentų išdavimo/grąžinimo įrenginys su integruota stebėjimo kamera.

• Abonementas
  • Skaitykla
  • Vieša interneto prieiga

Ištekliai

• Universalus dokumentų fondas - 47 tūkst. vnt. per 38,7 tūkst. pav. spaudinių. Į Skaitytojų aptarnavimo skyriaus fondus patenka visų pavadinimų spaudiniai, kuriuos įsigyja biblioteka, išskyrus vaikų literatūrą.
  • Kasmet užsakoma per 95 pavadinimų periodinių leidinių.
  • Duomenų bazės.
  • Vartotojams sukurtos 8 kompiuterizuotos darbo vietos su interneto prieiga.
  • 1 kompiuterizuota darbo vieta neįgaliems, kurioje įdiegta Jaws programa - silpnaregiams, Magic - neregiams.
  • Skaitykloje nuolat veikia Klaipėdos dailininkų parodos.

Paslaugos

Nuotraukų galerija