Savanoris bibliotekoje

2016-06-08

Savanoris bibliotekoje

Šiuolaikinė biblioteka – ne tik informacijos sisteminimo ir knygų saugojimo vieta, šiandien šioje erdvėje vykdomi įvairūs inovatyvūs projektai, vyksta bendruomenės susitikimai, neformalaus ugdymo mokymai, kūrybos pristatymų vakarai. Čia veiklos gali atrasti kiekvienas.

Kviečiame savanoriauti Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir tokiu būdu padėti bibliotekininkams kasdienėje veikloje – nuo knygų ir spaudos rūšiavimo, renginių organizavimo iki pagalbos mokant gyventojus kompiuterinio raštingumo, vedant edukacinius užsiėmimus vaikams ir jaunimui.

Savanoriu bibliotekoje gali tapti bet kokio amžiaus, lyties, religinių ar politinių įsitikinimų asmuo, nesiekiantis už atliekamus darbus gauti materialinės naudos iš bibliotekos. Norinčius savanoriauti kviečiame susisiekti tel.: 8-46-314722 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Rašydami elektroniniu paštu nepamirškite nurodyti savo kontaktų (vardo, pavardės, telefono numerio) bei kokią veiklą galėtumėte vykdyti.


Savanorės iš Italijos ir Armėnijos
 

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka 2015 metais praėjo akreditaciją ir gali priimti savanorius iš užsienio. Bendradarbiaujant su jaunimo savanoriškos veiklos centru „Deineta“, biblioteka dalyvavo Europos savanorių tarnybos projektuose. Pagal Erasmus+ programą nuo 2015 m. lapkričio iki 2016 m. liepos mėn. bibliotekoje savanoriavo Tatevik Tadevosyan iš Armėnijos ir Martina Ordine iš Italijos.

Trumpas savanorių prisistatymas.

Kviečiame pasigrožėti išpiešta biblioteka – savanorės Martinos projektas.

Savanorė iš Italijos gražina bibliotekas.

Balticum televizijos žinios birželio 30 d. rodė reportažą apie bibliotekos savanores. Įrašas nuo 20:06 iki 23.50 min.

Savanorės Tatevik įspūdžiai apie savanoriavimą bibliotekoje