Vaikų vasaros skaitymo programa „Skaitau ir sportuoju“ 2018

Birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d. kviečiame dalyvauti Šimtmečio skaitymo programoje „Skaitau ir sportuoju“ ir įveikti vasaros olimpinę skaitymo trasą - penkiakovę! Tavęs laukia pačios tikriausios šiuolaikinės penkiakovės rungtys: fechtavimasis, šaudymas, jojimas, plaukimas, bėgimas, kurias turėsi įveikti skaitydamas knygas, mankštindamas protą ir kūną, treniruodamas vaizduotę bei kviesdamas draugus.registracijos lapas pvz

KAS? Dalyvauja 1-7 klasių vaikai.

KAIP?
Užsiregistruok savo bibliotekoje, gauk registracijos lapą (penkiakovės olimpinę trasą) ir pasitelkęs sportinį azartą rink spalvotų lipdukų kolekciją:

ARKLYS

- už bibliotekoje pasirinktą ir perskaitytą knygą

(rekomenduojamų knygų sąrašas vaikams ir tėvams);

TAURE - už perskaitytą knygą iš šimto reikšmingiausių knygų vaikams sąrašo;
GINKLAS - už išspręstus kryžiažodžius, jų prašyk pas bibliotekininkę;
AKINIAI - už kūrybą, gerus darbus, pagalbą bibliotekoje, užaugintą augalą;
BATAI - už dalyvavimą sportinėse-kūrybinėse varžytuvėse – apie jas sužinosi bibliotekoje ir www.biblioteka.lt/vaikams
SPAGA - už draugo pakvietimą dalyvauti programoje.

Kiekvieną lipduką klijuok į jam skirtą penkiakovės stadiono sporto šakos zoną ir vasaros pabaigoje išsiaiškink, kurioje sporto šakoje esi čempionas.

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje (Danės g. 7) visą vsarą veiks paroda „Šimtas reikšmingiausių knygų vaikams“.

KUR? Bibliotekose:

1. Vaikų skyriuje - Danės g. 7, tel. 314719
  2. Vaikų centre „Pelėdžiukas“ – Tilžės g. 11, tel. 256224
  3. Vaikų centre „Gerviukas“ – Taikos pr. 81A, tel. 344604
  4. Vaikų centre „Ruoniukas“ – Kalnupės g. 13, tel. 366542
  5. „Karlskronos“ bibliotekoje – Laukininkų g. 51, tel. 323588
  6. Šiaulių bibliotekoje – Šiaulių g. 3, tel. 345717
  7. „Kauno atžalyno“ bibliotekoje – Kauno g. 49, tel. 314727
  8. Miško bibliotekoje – Kretingos g. 61, tel. 314726
  9. Melnragės bibliotekoje – Molo g. 60, tel. 498041
  10. Girulių bibliotekoje – Šlaito g. 10A, tel. 313438

Varžytuvės:

Dėmesio! Vaikų vasaros skaitymo programos „Skaitau ir sportuoju“ dalyviai. Jūs labai aktyviai įsijungėte į knygų skaitymą, bet dabar pats laikas pamankštinti protą ir kūną bei pradėti penkiakovės bėgimo trasą.  Birželio 28 d. skelbiame pirmąsias varžytuves bibliotekoje. Tą dieną būtinai atvyk (vienas ar su draugu) į savo biblioteką, įveik užduotį ir gauk lipduką. Pirmieji 10 iš kiekvienos bibliotekos dalyvaus loterijoje dėl papildomo prizo - sportinės kuprinės (3 nugalėtojai).