Palinkėjimai Lietuvai

2018-03-23

Palinkėjimai Lietuvai

Kovo 14 d. į Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų centrą „Gerviukas“ (Taikos pr. 81A) susirinko gausus būrys tautiniais drabužėliais pasipuošusių vaikučių. Logopedžių ir tėvelių lydimi vaikai atvyko iš 12-kos logopedinių lopšelių – darželių į jau tradiciniu tapusiu renginį „Gražiausi žodžiai Lietuvai“.

Nuskamba himnas. Susijaudini matydamas ant širdutės uždėtą mažą rankelę ir girdėdamas vaiko tariamus Lietuvos himno žodžius. Po iškilmingos dalies kiekvienas dalyvis įdėjo į vazą trijų spalvų popierinę tulpę, kurioje įrašyti palinkėjimai Lietuvai. Ši spalvinga puokštė labai pagražino mūsų bibliotekoje esančią fotosienelę, skirtą Lietuvos 100- mečiui.

Aušrinė supažindino renginio dalyvius su Vilniaus miesto atsiradimo legenda. Legenda buvo pasakojama, o jos dalyviais buvome visi dalyviai. Po susitikimo su kunigaikščiu Gediminu, žyniu Lizdeika ir kitais legendos veikėjais vaikai skaitė K. Kubilinsko, V. Nemunėlio, A. Matučio, E.Puišytės eiles, skirtas Lietuvai.

Skambėjo garsūs aplodismentai. O po tokių vaikų lūpomis ištartų nuostabių žodžių Lietuvai supranti, kad ji tapo dar gražesnė...

Nuotraukų galerija