Nepraleiskite knygų išpardavimo!

2014-04-16

2014 m. balandžio 22-29 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Mainų fondo patalpose (Debreceno g. 22) vyks bibliotekai nereikalingų spaudinių išpardavimas. Ieškokite knygų, kurias svajojote perskaityti, ir pratęskite jų gyvavimą. Laukiame Jūsų!

Skaityti daugiau...

Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai

2014-04-16 Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė 2014

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2014 metų balandžio 23-29 dienomis skelbia 14-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų“, nes biblioteka – tai vieta, kur kiekvienas gali kurti savo istoriją, pilną naujų žinių, idėjų, kūrybos ir bendravimo.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje - tiesiogiai transliuojamos paskaitos

2014-04-16 Bibliotekose - tiesiogiai transliuojamos paskaitos

Balandžio ir gegužės mėn. bibliotekose vyks tiesioginių paskaitų transliacijos. Paskaitas apie klimato kaitą, daržininkystę, mados istoriją, pirmosios pagalbos teikimą, ištikus nelaimei, skaitys ir į klausytojų klausimus atsakinės mokslininkai, tų sričių profesionalai.

Skaityti daugiau...

Nauji leidiniai balandžio mėnesį

2014-04-11

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI!
2014 m. balandžio mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos filialų fondas papildytas 829 leidiniais (199 pavadinimais). Kviečiame skaityti!

Skaityti daugiau...

Visuotinė Klaipėdos gyventojų apklausa

2014-04-03 Visuotinė Klaipėdos gyventojų apklausa

Balandžio 4 – 25 d.  vyksta Visuotinė Klaipėdos gyventojų apklausa.  Klaipėdiečiai, norintys dalyvauti apklausoje, popierinę ar elektroninę anketą http://www.klaipeda.lt/lit/IMG/12 galės užpildyti visuose Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose.

Atsakyti į klausimus teisę turi tik pilnamečiai (nuo 18 metų), kurie gyvenamąją vietą yra deklaravę Klaipėdoje. Būkite aktyvūs!

Renkami savanoriai Vaikų vasaros užimtumo programai Klaipėdoje

2014-03-14 Renkami savanoriai Vaikų vasaros užimtumo programai Klaipėdoje

VŠĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“ kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės viešąja biblioteka ir kt. partneriais vykdo ES fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra per savanoriškos veiklos stiprinimą bibliotekose: BIBLIOTEKOS JAUNIMUI“. Projektu siekiama populiarinti savanorystę Lietuvoje, mažinti bedarbystę jaunimo tarpe, plėsti neformaliojo švietimo formas, efektyviau išnaudoti Lietuvos bibliotekas, kurios yra neformaliojo švietimo šaltinis.
„Bibliotekos jaunimui“ – tai inovatyvus, įdomus ir svarbiausia naudingas projektas Lietuvos jaunimui. Jo metu Klaipėdoje bus vykdoma organizuota savanoriška vaikų užimtumo praktika.

Skaityti daugiau...