Diskusija "Nuo ko prasideda interjeras"


Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje, J. Janonio g. 9
2018 m. gruodžio 13 d. 17.30 val.
Architektas Vytautas Paulionis kviečia į diskusiją "Nuo ko prasideda interjeras".
Ateinantiems į šią diskusiją Vytautas rekomenduoja atlikti namų darbus ir patiems sau atsakyti į klausimą, kam teikiate prioritetus savo namų interjere: komfortui, grožiui, stiliui, funkcionalumui?
Pagalvokite, kiek turite daiktų, knygų, kur visa tai planuojate sudėlioti ir t.t.
Renginys nemokamas.
Paulioniswww

 
UAB Papyrus dovana

 

Apie knygą

81uyhXLKkL

atversta

http://tinasmith.co.uk/work/lost-in-london-yz9jt-rpxs7-3waet-bds6b

 

 
Meno istorijos kursai „Gotika ir renesansas Lietuvoje“


2018 gruodžio 12 d. 17.00 val.
 Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) tęsiami meno istorijos kursai ir kviečiame į paskaitą „Gotika ir renesansas Lietuvoje“.
Lektorius-menotyrininkas 
Petras Šmitas.

gotika ir renesansas LietuvojewwwI

 
Vizualiosios poezijos paroda „RAIDŽIŲ PAVEIKSLAI"


2018 m. gruodžio 5 d. 18 val.
Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos meno skyriuje (J. Janonio g. 9) bus pristatyta paroda, knygos „Raidžių paveikslai“ puslapių „išklotinė“. Parodoje XX–XXI a. lietuvių rašytojų vizualiosios poezijos kūriniai, kurie šių metų pabaigoje skaitytojus / žiūrovus pasieks ir knygos pavidalu.
Pasak Benedikto Januševičiaus „Figūriniai eilėraščiai, formų, įmantrioji, konkrečioji, vizualioji poezija – tai terminai, skirti dailės elementais praturtintai poezijai. Tiesa, jie atsirado skirtingu metu ir nebūtinai reiškia visiškai tą patį, tačiau visi jie apibūdina eilėraščius, kuriuos galima ne tik skaityti, bet ir apžiūrėti.“ Vizualiosios poezijos pavyzdžių aptinkama nuo III a. prieš mūsų erą, bet Lietuvoje pirmieji tokie darbai, lietuvių kalba, pasirodo tik XX a. antroje pusėje. Paroda ir ruošiama knyga tai siekis apibendrintai apžvelgti šio žanro vystymąsi ir formų įvairovę lietuviškame kontekste.
Parodoje pristatomi vizualiosios poezijos darbai, kuriuos sukūrė poetai: Rimas Vėžys, Eduardas Mieželaitis, Antanas A. Jonynas, Auris Radzevičius-Radzius, Sigitas Geda, Donaldas Apanavičius, Tomas S. Butkus, Gytis Norvilas, Aušra Kaziliūnaitė, Alis Balbierius, Vladas Braziūnas, Benediktas Januševičius, Dovilė Kuzminskaitė, Mantas Gimžauskas, Žygimantas Kudirka-Mesijas, Vilma Fiokla Kiurė.
Paroda veiks iki 2019 01 04

Projekto iniciatoriai – NoRoutine Books.
Kuratoriai – Benediktas Januševičius ir Gytis Skudžinskas.
Iliustracija – Sigitas Geda. Vienatvės piešinys per Jonines. 1985
Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.


Info apie parodą


Gytis